CLOSE
Leave a comment

(Photo Credit:PR Photos)

TMZ reports, Pleasure P was busted for DUI in Miami Saturday just hours after celebrating his 34th birthday.

P was reportedly booked for DUI, driving with a suspended license, reckless driving and resisting an officer. He has since been released after posting bail.

P was seen weaving in and out of lanes and was estimated to be driving over 100 MPH. His blood alcohol level was allegedly twice the legal limit. Cops reportedly said Pleasure P asked to call Shaq and Flo Rida. Those requests were denied.

Celebrity Jailbirds
36 photos

HEAD BACK TO THE BLACKAMERICAWEB.COM HOMEPAGE

32 thoughts on “Pleasure P Gets Busted For DUI, Asks Cops To Call Shaquille O’Neal

 1. Ogromne dzięki dla twórcy za tak obszerne rozwinięcie tematu. Dokładnie tego poszukiwałem.
  Przyznaję, że niezwykle zainteresował mnie ten artykuliki, pomimo, że aż tak nie interesuję się tym tematem. Zapraszam do mnie Track Days

 2. No, no za taki tekst powinni przyznać złote medale. A tak poważnie, to wielkie dzięki za rozwinięcie tematu i naświetlenie kilku spraw.
  Siedzę w tych rzeczach już od kilku lat, ale bez wątpienia sam był tego lepiej nie opisał. Wielki szacun dla autora. Zapraszam do mnie Rozwiązanie takie jak usługi księgowe Radom

 3. No, no za taki tekst powinni przyznać Nagrodę Nobla. A tak poważnie, to ogromne dzięki za rozwinięcie tematu i naświetlenie kilku rzeczy.
  Siedzę w tej tematyce już od bardzo długiego czasu, ale pewnie prawdopodobnie sam był tego lepiej nie scharakteryzował. Brawa dla autora. Zapraszam na moją stronę kompleksowe wykończenie wnętrz Łódź

 4. Strona www przeznaczona dla obywateli zainteresowanych nabyciem wysokiej jakości pomp ciepła. Znajdą tu Państwo wiadomości co to jest pompa i jak działa, jak szybko taka inwestycja się zwróci, ile kosztuje energia cieplna, jak dobrać najlepsze rozwiązanie bądź jak zdobyć dotacje pompy ciepła. Na stronie internetowej zamieszczono również przykłady realizacji instalacji pomp ciepła w zakładach produkcyjnych i w budynkach mieszkalnych. Przedsiębiorstwo Solar Partner zalicza się do najbardziej znanych w kraju w swojej dziedzinie, zatem każdy klient może liczyć na pełną satysfakcję.

 5. Moim prywatnym, jakże skromnym jest to najlepszy tekst zamieszczony do tej pory na tym blogu. Po prostu chce się czytać.
  z lepszych artykułów w mojej opinii. Dzięki wielkie i czekam z niecierpliwością niecierpliwie na następne. Zerknij do mnie na stomatolog Żyrardów

 6. I’m sooo glad Cassie is keeping it moving! She wasted waaaaay more than enough time hope the bad boy would marry her. SOOOOO glad she didn’t get pregnant by him. That’s not God’s plan for Cassie…keep it moving Cassie!!!!!!!!!!!!!

Add Your Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s